
A regressziós terápia egy módosult tudatállapotban végzett módszer – nem hipnózis – mely a tudatalattiban elraktározott érzéseket, emlékeket szabadítja fel és oldja. Biztonságos, vagyis nem zavarja meg a tudatodat, nem jönnek fel olyan emlékek, amik túl koraiak lennének számodra. Ebben az állapotban főként alfa agyhullámok működnek, ami az álmodáshoz hasonló, könnyen megszakítható, ill. képes vagy kényesebb helyzetet átélve a vezetésemmel „kívül maradni” és külső szemlélőként átélni a szituációt. Mivel a tudatalatti rétegeket célozza meg, ezért nagyon hatékony, mert gyorsan oldódik a blokk, ugyanakkor tudatosan is szemléled az eseményt, vonod le a következtetéseket. Így aktívan gyógyítod magad…nem kell éveket járnod a pszichoanalitikusodhoz, ahogy a Woody Allen filmekben megszoktuk.
Nagyon komoly előnye, hogy nem szenvedsz hosszan zokogva, mégis oldódik a blokk, tovább tudsz lépni élethelyzetedben - minden terápia után érzed az előrehaladást. A módszerben nagyon szemléletesen összefonódik a testi, lelki és szellemi szint, mindegyikben megtörténik az oldás, tehát a testi problémáid is gyógyulnak, ahogy a lelki blokkokat megszüntetjük. A módszer különlegessége, hogy nem szükséges regressziós „előélet”, vagyis mindenkinek működik – még akkor is, ha korábban nem volt semmilyen ehhez fogható terápiás tapasztalatod.
Semmi más dolgod nincs, mint ellazultan feküdni, pihenni és megengedni magadnak, a Belső Énednek, hogy Ő legyen most az „Úr” és neki adod át a kontrolt. Egy alkalommal több probléma is oldódik, mivel ezek egymásra rakódnak és fokozatosan hántjuk le a „hagymahéjakat”. A módszerbe nem ugrunk bele első találkozásunkkor: egyeztetjük a hozzá vezető utat és időzítést.
Elérhetőségem: +3620/342-8209, Viber, Whatsapp és Messenger is

